Product Compliance Engineer

Náplň práce

  • Zapojení se do „product compliance“ (shoda produktu) klimatizačních jednotek zohledňující legislativní a interní požadavky na produkt
  • Shromažďování, investigace a implementace compliance požadavků na produkt
  • Komunikace s dalšími Compliance skupinami (zejména v Belgii, Japonsku a Turecku)
  • Komunikace s dalšími členy oddělení EDC (EMEA Development Center – Evropa, Střední Východ, Afrika) v Plzni a s ostatními odděleními jakou jsou Kontrola kvality, Výroba, Nákup
  • Diskutování dosavadních zjištění s managementem EDC, vytváření analýz
  • Nastavení a implementace akčních plánů identifikující možné překážky

Profil

  • VŠ technického zaměření (Fakulta elektrotechnická/ strojní)
  • Zájem o techniku a řešení technických úkolů
  • Aktivní v přiřazených Compliance projektech
  • Zodpovědnost a samostatnost pro dodržování časových plánů a určování priorit
  • Týmový hráč
  • Velmi dobrá orientace při čtení technické dokumentace, standardů, směrnic a jiných legálních a interních požadavků na produkt
  • preferováni kandidáti s praxí v oboru
  • Velmi dobrá znalost angličtiny
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • každoroční navyšování mzdy
  • profesní i kariérní růst
  • 2 krát ročně finanční bonus
  • systém firemních benefitů
  • moderní pracovní zázemí
  • jazykové vzdělávání
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • NÁBOROVÝ BONUS

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT

HR Senior Specialist – Mgr. Tomáš Matoušek

tel.: 724 633 533

E-MAIL: matousek.t@daikinczech.cz

Místo výkonu práce

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

U Nové Hospody 1

301 00 Plzeň

Czech Republic

Viz Google Maps