Vývojový inženýr pro oblast termodynamiky

Náplň práce

  • specifikace produktu, vývoj mechanického a chladícího designu
  • testování a přizpůsobování produktu příslušným evropským předpisům
  • analýzy výsledků testů výkonnosti a spolehlivosti produktů
  • hlavním zaměřením pozice je návrh specifikací produktů z hlediska výkonu, zvuku a funkcí
  • spolupráce s obchodním oddělením a s ostatními mezinárodními vývojovými středisky
  • budete samostatně určovat vlastní pracovní plán a zohledňovat v něm globální plánování v rámci oddělení rozvoje i mimo něj

Profil

  • alespoň Bc. stupeň VŠ, nejlépe obor mechaniky nebo elektromechaniky
  • minimálně 4 roky praxe ve vývoji termodynamických systémů (pro juniorské pozice možno i absolventi)
  • technické myšlení
  • schopnost vést a sledovat projekt
  • chuť řešit technické požadavky, které očekávají naši zákazníci
  • sebereflexi, schopnost stanovit harmonogram a dodržovat termíny
  • pokročilou AJ slovem i písmem

Nabízíme

  • 25 – 28 dní dovolené
  • důkladné zaškolení na pozici
  • dotovaná mezinárodní kuchyně
  • roční bonusy ve výši 13. mzdy, popř. 14. mzdy
  • relokační příspěvek
  • flexibilní pracovní doba; home office
  • každoroční navyšování mzdy
  • výrazné slevy na firemní produkty
  • příspěvek na penzijko nebo životko
  • program Benefit Plus – 4 800 Kč/rok
  • bezplatné jazykové kurzy
  • NÁBOROVÝ BONUS 30 000.-
  • relokační příspěvek ve výši 50 000,-

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT

Mgr. Tomáš Matoušek

HR Supervisor

+420 724 633 533

matousek.t@daikinczech.cz

Místo výkonu práce

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

U Nové Hospody 1

301 00 Plzeň

Czech Republic

Viz Google Maps