Senior konstruktér

Náplň práce

  • specifikování produktu a vývoje jednotlivých částí tepeleného čerpadla
  • koordinování náběhů a nových modelů do výroby
  • řešení technických požadavků v rámci development projektů
  • vedení jednotlivých junior inženýrů a draftmanů
  • interní komunikace a externí spolupráce (Belgie, Japonsko, Turecko)

Profil

  • VŠ technického zaměření (Fakulta strojní/elektrotechnická)
  • znalost 3D a tvorby výkresové dokumentace
  • minimálně 5 let praxe - vývoj, konstrukce (plastové a plechové díly) pro sériovou výrobu
  • zkušenost s definováním projektu od počátku vývoje, ladění nástroje až k zavedení dílu do výroby
  • vysokou úroveň technického myšlení
  • sebedisciplínu a priority management
  • komunikační, argumentační schopnosti
  • pokročilá úroveň AJ
  • proaktivitu a schopnost dodržovat termíny

Nabízíme

  • 25 – 28 dní dovolené
  • důkladné zaškolení na pozici
  • dotovaná mezinárodní kuchyně
  • roční bonusy až do výše 13. mzdy
  • každoroční navyšování mzdy
  • příspěvek na pensijko nebo životko
  • program Benefit Plus – 4 800 Kč/rok
  • výrazné slevy na firemní produkty
  • jazykové kurzy zdarma
  • čisté a bezpečné pracovní prostředí
  • firemní svozovou dopravu (směr Toužim, Kaznějov, Holýšov)
  • NÁBOROVÝ BONUS 40 000.-

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT

Mgr. Tomáš Matoušek

HR Supervisor

+420 724 633 533

matousek.t@daikinczech.cz

Místo výkonu práce

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

U Nové Hospody 1

301 00 Plzeň

Czech Republic

Viz Google Maps