Strategický/strategická nákupčí

Náplň práce

  • Strategický nákup
  • Aktivní vyhledávání příležitostí pro optimalizaci cen – unifikace, změny designu/specifikací, atd.
  • Snižování nákladů (vyjednávání, benchmarking)
  • Optimální nastavení výrobního procesu dodavatele
  • Denní spolupráce s vývojem, výrobou, a kvalitou
  • Reporting – správa dat za danou oblast
  • Kooperace s evropským nákupem v Belgii

Profil

  • VŠ vzdělání
  • Praxe v oboru minimálně 2 roky
  • Pokročilá znalost AJ
  • Systematické a analytické myšlení
  • Technické myšlení a vztah k technice
  • Pokročilá znalost MS Office, především programu Excel
  • Zkušenost s programem SAP výhodou
  • Stresu odolnost, zodpovědnost, svědomitost, důslednost

Nabízíme

  • každoroční navyšování mzdy
  • profesní i kariérní růst
  • 25 dnů dovolené
  • 2 krát ročně finanční bonus
  • systém firemních benefitů
  • moderní pracovní zázemí
  • jazykové vzdělávání
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • firemní akce

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT

HR Staff – Ing. Veronika Jíchová

tel.:  607 088 287

E-MAIL: jichova.v@daikinczech.cz

Místo výkonu práce

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

U Nové Hospody 1/1155

301 00 Plzeň

Czech Republic

Viz Google Maps