Daikin_Europe_Production_Line_Details_7.tif

Strojní zámečník/zámečnice Údržbář/údržbářka forem

Lokace: Plzeň

Náplň práce

  • údržba lisovací formy na tváření plechových dílů a forem na vstřikování plastů

Profil

  • SOU, SŠ – preferováno strojní zaměření
  • manuální zručnost
  • praxe v oboru výhodou, ale ne podmínkou
  • zkušenosti se svářením elektrickým obloukem TIG výhodou, ale ne podmínkou
  • znalost práce na soustruhu a brusce naplocho výhodou, ale ne podmínkou
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 25 dnů dovolené
  • pravidelné půlroční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění
  • každoroční navyšování mzdy
  • jazykové kurzy – AJ, JAP
  • zázemí rychle se rozvíjející zahraniční společnosti
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • čisté a příjemné pracovní prostředí
  • NÁBOROVÝ BONUS 10 000.-

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT

HR Specialist – Lucie Večeřová

tel.: 378 773 160

E-MAIL: vecerova.l@daikinczech.cz

Místo výkonu práce

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

U Nové Hospody 1

301 00 Plzeň

Czech Republic

Viz Google Maps