Vedoucí směny ve výrobě

Náplň práce

  • činnosti spojené s řízením pracovní směny
  • zodpovědnost za plnění výrobního plánu
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných klimatizačních jednotek a dílů
  • zlepšování a optimalizace existujících procesů
  • udržování svěřených zařízení dle plánu denních kontrol
  • dodržování výrobních postupů dle výrobní dokumentace
  • správa dokumentů, záznamů a formulářů v rámci svěřeného úseku
  • školení podřízených zaměstnanců

Profil

  • SŠ technického zaměření
  • min. 2 roky prokazatelné praxe na pozici směnového mistra
  • zkušenosti s výrobou a vedením lidí
  • komunikační dovednosti a schopnost řešit konfliktní situace
  • technické myšlení
  • znalost Zákoníku práce
  • PC gramotnost - uživatelsky MS Excel
  • Aj - základní znalost

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • pravidelné roční navyšování platu
  • 25 dnů dovolené
  • 2 krát ročně finanční bonus
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • dotované závodní stravování
  • zázemí rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • možnost profesního růstu a vzdělávání
  • perspektivní a stabilní zaměstnání
  • čisté a příjemné pracovní prostředí
  • spoluúčast na tvorbě světoznámých produktů

V PŘÍPADĚ ZÁJMU SE TĚŠÍME NA VÁŠ KONTAKT

HR Senior Specialist – Mgr. Tomáš Matoušek

tel.: 724 633 533

E-MAIL: matousek.t@daikinczech.cz

Místo výkonu práce

Daikin Industries Czech Republic s.r.o.

U Nové Hospody 1

301 00 Plzeň

Czech Republic

Viz Google Maps