Skip to main content

Svěží vzduch pro tvoji kariéru

Aktuality

Praktické školení ve společnosti v DICz

Vzdělávání je nezbytnou součástí růstu našich inženýrů v rámci EDC. Během října jsme měli příležitost uspořádat zvláštní událost: Praktické školení – FMEA/FTA pro zvuk a vibraci. Čím byla tato událost výjimečná?

Více

Nový VRV systém s chladivem R32

Společnost Daikin pokračuje ve své strategii nahradit chladivo R410 chladivem nové generace R32. Od uvedení modelu Ururu Sarara v roce 2013, první klimatizační jednotky s chladivem R32, pracoval Daikin na převedení svého portfolia na chladivo s nižším potenciálem globálního oteplování (GWP).

Více

Conveni-Pack s přírodním chladivem CO2

Vývojová centra společnosti Daikin – DICz v (odpovědné za vývoj vnitřní jednotky) a DENV (venkovní jednotky) poslední rok pracovaly na vývoji systému označovaného jako Conveni-pack s použitím zcela nového chladiva na bázi CO2. Tento systém je obzvláště šetrný ke klimatu díky svému GWP 1 (Potenciál globálního oteplování). Pozitivní termodynamické vlastnosti, jako je nízká viskozita, vysoká tepelná vodivost, vysoká hustota par a klasifikace v bezpečnostní třídě A1 jako netoxické a nehořlavé chladivo, činí z CO2 ideální chladivo pro chlazení potravin.

Více

Zavedení PLM v EDC

Vývojové oddělení DICZ bylo založeno v roce 2012 jako jedno ze čtyř vývojových center EMEA (EDC). Vzhledem k tomu, že EDC se nachází v různých zemích, je nutná úzká spolupráce na projektech a efektivní sdílení informací a know how.

Více

Kontakt