biotop.JPG

Aktuální nástupní bonus pro nové zaměstnance 20 000,-

Aktuality

Stylish

Od února letošního roku byla v DICz zahájena výroba úplně nového typu klimatizační jednotky. Jedná se o kompaktní model, který svými rozměry a účinností nemá konkurenci ve své kategorii.

Více

Tepelné čerpadlo (Optimized Heating 4)

Jedním z posledních projektů oddělení vývoje v DICz je tepelné čerpadlo Optimized Heating 4. Jedná se o jednotku určenou především k vytápění rodinných domů, se zaměřením na skandinávský trh.

Více

Zavedení R32 chladiva pro Sky Air jednotky

Po úspěšném uvedení nového chladiva R32 pro rezidenční sféru čekala naše vývojové oddělení velká výzva v podobě zavedení nového chladiva R32 pro jednotky Sky Air. Tyto jednotky se používají v lehké komerční sféře jako jsou například obchody a kanceláře.

Více

Upozornění na podvodné jednání

Byla zjištěna existence podvodné webové stránky zneužívající oficiální označení skupiny DAIKIN (registrovaná ochranná známka). Stránky vytvářejí dojem prezentace ruskojazyčného zastoupení personálního oddělení společnosti Daikin v České republice, nabízející zprostředkování zaměstnání rusky hovořícím uchazečům za úplatu. Společnost ve věci podnikla relevantní právní kroky pro podezření ze spáchání trestných činů. Prosíme uchazeče pokud se setkají s takovým nebo podobným podvodným jednáním, aby nás na ně upozornili. Jediný kontakt na společnost ve věci uzavření pracovně právního vztahu je pouze na této stránce

Kontakt