Společně to zvládneme!

Aktuality

Nový VRV systém s chladivem R32

Společnost Daikin pokračuje ve své strategii nahradit chladivo R410 chladivem nové generace R32. Od uvedení modelu Ururu Sarara v roce 2013, první klimatizační jednotky s chladivem R32, pracoval Daikin na převedení svého portfolia na chladivo s nižším potenciálem globálního oteplování (GWP).

Více

Conveni-Pack s přírodním chladivem CO2

Vývojová centra společnosti Daikin – DICz v (odpovědné za vývoj vnitřní jednotky) a DENV (venkovní jednotky) poslední rok pracovaly na vývoji systému označovaného jako Conveni-pack s použitím zcela nového chladiva na bázi CO2. Tento systém je obzvláště šetrný ke klimatu díky svému GWP 1 (Potenciál globálního oteplování). Pozitivní termodynamické vlastnosti, jako je nízká viskozita, vysoká tepelná vodivost, vysoká hustota par a klasifikace v bezpečnostní třídě A1 jako netoxické a nehořlavé chladivo, činí z CO2 ideální chladivo pro chlazení potravin.

Více

Zavedení PLM v EDC

Vývojové oddělení DICZ bylo založeno v roce 2012 jako jedno ze čtyř vývojových center EMEA (EDC). Vzhledem k tomu, že EDC se nachází v různých zemích, je nutná úzká spolupráce na projektech a efektivní sdílení informací a know how.

Více

Upozornění na podvodné jednání

Byla zjištěna existence podvodné webové stránky zneužívající oficiální označení skupiny DAIKIN (registrovaná ochranná známka). Stránky vytvářejí dojem prezentace ruskojazyčného zastoupení personálního oddělení společnosti Daikin v České republice, nabízející zprostředkování zaměstnání rusky hovořícím uchazečům za úplatu. Společnost ve věci podnikla relevantní právní kroky pro podezření ze spáchání trestných činů. Prosíme uchazeče pokud se setkají s takovým nebo podobným podvodným jednáním, aby nás na ně upozornili. Jediný kontakt na společnost ve věci uzavření pracovně právního vztahu je pouze na této stránce

Kontakt