Skip to main content

Vývoj

VÝVOJOVÉ CENTRUM (EDC)

EMEA Development Center

V roce 2012 zahájila plzeňská pobočka svou expanzi budováním vlastního vývojového oddělení EDC (EDC – EMEA Development Center) s cílem rozvíjet nové produkty navržené speciálně pro rychle se měnící požadavky zákazníků a lokální potřeby trhů v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA). Díky tomuto zaměření na neustálé inovace a následnému prodeji moderních a energeticky úsporných řešení, která splňují očekávání náročných zákazníků, udržuje společnost Daikin náskok před konkurencí.

     

INVESTICE DO TECHNICKÉHO ZÁZEMÍ

EDC má kromě vlastní kanceláře k dispozici také rozsáhlé technické zázemí na testování. Jedná se zejména o akustické, environmentální a kapacitní komory.

     

     

NAVRŽENO V EVROPĚ PRO EVROPU

Daikin Emura je výsledkem pokračujícího výzkumu v oblasti špičkových klimatizačních řešení pro evropské interiéry. Dokonalá souhra špičkové technologie a krásné aerodynamiky vychází vstříc požadavkům evropských architektů, technickým normám a nárokům uživatele. Navíc se vyrábí v závodě v Plzni.

TVAR. FUNKCE. NOVÁ KONSTRUKCE.

Design je vše. Tvoří uhlazenou, elegantní klimatizaci, která vypadá skvěle. Také ale skrývá inteligentní technologie, které zajišťují trvalý komfort v interiéru.

 

OCENĚNÝ DESIGN

Daikin Emura byla oceněna Reddot design award 2014. Mezinárodní porota touto cenou vyznamenává pouze kvalitní projekty, které jsou výrazně odlišené od ostatních. Uznání klimatizace obdržela díky její vynikající konstrukci. Tento produkt získal i další ceny (DESIGN AWARD 2015, Good Design, German Design Award 2015).

Kontakt