Skip to main content

Oslava 10. výročí založení DICz

Setkání manažerů a oslava 10. výročí otevření závodu DICz

Dne 24. 7. 2015 se v DICz uskutečnil meeting manažerů z vedení společnosti Daikin. Manažeři z poboček Daikin přijeli z celého světa a v rámci meetingu si prohlédli i výrobní halu a showroom s aktuálními produkty.

Odpoledne se konala oslava 10. výročí DICz, na kterou byli pozváni zaměstnanci/kyně DICz i zástupci z kraje a ministerstva. Během uvítací ceremonie, kdy měli hosté možnost shlédnout světelnou show Alexe Dowise, vystoupení dětského baletního souboru Pirueta a koncert filharmonie Czech Collegium, došlo k předání cen deseti zaměstnancům/kyním DICz, kteří odpracovali od založení DICz nejvíce směn. Celým večerem provázela moderátorka České televize, Daniela Písařovicová.

Po uvítací části se hosté a zaměstnanci/kyně přesunuli do party stanu, kde pro něj byl připraven další program a hlavně bohatý raut. Začátek party byl zahájen bubenickou show skupiny Barrel Battery, kteří k vystoupení využili i propriety závodu a následným symbolickým otevíráním sudů piva a saké za asistence manažerů a zástupců z řad VIP hostů.

Poté měli všichni možnost ochutnat delikatesy ze zemí, kde má společnost Daikin své továrny – ochutnali tedy jídla z české, japonské, italské a belgicko-francouzské kuchyně. Hudební doprovod zajistila skupiny April. Hlavní hudební hvězdou večera byl zpěvák Miro Žbirka, který zazpíval své největší hity.

Kontakt